معجون هلسابت

دسته بندی: معجون های سلامتی
02 اردیبهشت 1398 1762 0/0
معجون هلسابت
قیمت : 800,000 تومان

معجون هلسابت

توضیح کوتاه:       مکملی پرخاصیت برای افراد دیابتی جهت کنترل قند خون و پیشگیری از عواض جانبی دیابت

ترکیبات:              ترکیبی از معجون هلسا و تعدادی از گیاهان خاص

وزن:                    30 گرم

توضیح کامل:

دیابت نوعی بیماری است که در اثر اختلال در ترشح انسولین به وجود می‌آید و یکی از شایع‌ترین بیماری‌های جوامع امروز بشری است که در دو حالت نوع یک و نوع دو دیده می‌شود.

امروزه برای کنترل دیابت از داروهای شیمیایی و انسولین تزریقی استفاده می‌کنند که این داروها با وجود این که غلظت گلوکز در خون را کاهش می‌دهد ولی عوارضی نظیر افزایش ذخایر چربی در محل تزریق انسولین را به بار دارد و در طولانی مدت عوارضی نظیر اختلال در کلیه و دیالیزی شدن آن و اختلال در کیسه صفرا را به دنبال دارد. بهترین راه کنترل این بیماری حفظ قند خون در محدوده نرمال است و تحقق این امر بستگی به رژیم غذایی افراد بیمار و حتی غیر بیمار دارد. تحقیقات نشان داده است که استفاده از موادی که آنتی اکسیدان بالایی دارند می‌تواند این محدوده نرمال قند خون را کنترل کرده و از بالا رفتن قند خون جلوگیری کنند. معجون هلسابت حاوی مقادیر بسیار زیادی از آنتی اکسیدان، کربوهیدرات‌ها، لیپیدها، نمک‌های معدنی و انواع ویتامین‌ها و پروتئین‌ها است که قادر است قند خون را در افراد بیمار و غیر بیمار کنترل کند.

از دیگر موارد استفاده از معجون هلسابت حفاظت از کبد و کلیه‌ها و کیسه صفرا در برابر عوارض ناشی از بیماری دیابت است که از طریق مهار رادیکال‌های آزاد از بافت‌های در معرض آسیب محافظت می‌کند. همچنین هلسابت از دیگر بیماری‌های ناشی از دیابت مانند آسیب‌های چشمی، زخم‌های دیابتی پوست و فشار خون جلوگیری می‌کند.

روش نگهداری:

نگهداری در فریزر (با توجه به اینکه این محصول در دمای عادی از بوی و طعم تندتری برخوردار می‌شود، برای سهولت در استفاده، بهترین روش نگهداری در فریزر است). در حالت عادی در دمای زیر 20 درجه نگهداری شود.

زمان مصرف:

- در حالت عادی روزانه یک نوبت (صبح ناشتا) و در موارد خاص یک نوبت هم شب استفاده شود.

تا حدود 20 دقیقه بعد از آن، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.

مقدار مصرف:

در هر نوبت یک گرم به صورت زیر زبانی

منع مصرف:

1- کودکان زیر 2 سال و شیرخوارغ

2- خانم‌های باردار و شیرده

3- سرطان سینه (حتی بعد از بهبود یا تخلیه)

4- در طی دوره شیمی درمانی و پرتو درمانی

5- مصرف داروهای کاهش سطح ایمنی

6- مصرف وارفارین (رقیق کننده قوی)

8- پیوند عضو (از افراد دیگر)

9- مواردی مثل تالاسمی ماژور، فشار خون بالا، سرطان خون، هموفیلی، تیروئید، بیماری‌های خود ایمنی ناشناخته

توجه:

- در صورتی که در هر یک از موارد منع مصرف، شخص تأییدیه پزشک را داشته باشد، مصرف ژل رویال بلامانع است. تمام موارد منع ذکر شده طبق مقالات علمی تا این لحظه می‌باشد و ممکن است با توجه به پیشرفت علم و شناخت و آگاهی از خواص ژل رویال، این موارد تغییر کنند، به طور مثال به تازگی اعلام کرده‌اند که در طول دوره شیمی درمانی مفید است، اما در نهایت شرکت تجارت قرن بیست و یکم این موارد را در لیست منع مصرف خود ذکر کرده است.

- رنگ و غلظت محصول جزء پارامترهای متغیر می‌باشند، چرا که این محصولات به صورت کاملاً ارگانیک از دامان طبیعت بدست آمده و رنگ و غلظت آنها وابسته به مسائل طبیعی می‌باشند، پس تنها تعهد شرکت بابت کیفیت محصولات است.

- در فرایند تأثیرگذاری محصولات هیچ ضمانتی وجود ندارد، چرا که خواص ژل رویال در دنیا ثابت شده است و اثرگذاری آن کاملاً به شرایط جسمانی شخص ارتباط دارد.

هزینه ارسال: 25/000 تومان

بعد از ثبت سفارش، هزینه ارسال به قیمت محصول اضافه می شود.

فقط اعضا می‌توانند امتیاز دهند برای ثبت امتیاز وارد شوید