معجون رنفورد

دسته بندی: معجون های سلامتی
02 اردیبهشت 1398 1011 0/0
معجون رنفورد
قیمت : 800,000 تومان

معجون رنفورد

توضیح کوتاه:       یک مکمل تقویتی برای تقویت قوای جسمانی

ترکیبات:              ترکیبی از معجون هلسا و تعدادی از گیاهان خاص

وزن:                    30 گرم

توضیح کامل:

به علت تغذیه نامناسب در این عصر تکنولوژی، افراد قادر به تأمین پروتئین‌ها و مواد معدنی بدن خود نیستند. درصد زیاد از افراد جامعه به دلیل موقعیت شغلی‌شان مجبور به استفاده از غذاهای فست فودی هستند و نمی‌توانند یا افرادی که رژیم‌های غذایی خاص و سنگینی دارند و یا افرادی که گیاهخوار هستند و در طول روز احساس ضعف می‌کنند. این شرایط برای خیلی از افراد دیگر صادق است مثل افرادی که در مجاورت تشعشعات رادیو اکتیو قرار دارند، کودکانی که تمایل به خوردن گوشت ندارند و .... این شرایط باعث می‌شود که سیستم ایمنی بدن پایین بیاید

رنفورد شامل انواع پروتئین‌ها، کربنات و بی‌کربنات، فولیک اسید، سرشار از انواع ویتامین‌های B12، B6، B5، B3، B2، B1 و ویتامین E است که در بهبود کم خونی نقش مهمی دارد. معجون رنفورد یک انرژی‌زای قوی است که تأثیر زیادی در تأمین انرژی از دست رفته ورزشکاران بعد از تمرین و رفع ناتوانی و ضعف جسمانی در افراد مسن و افرادی که بیماری خاصی را پشت سر گذاشته‌اند دارد. همچنین این معجون می‌تواند نیروی از دست رفته خانم‌ها بعد از زایمان را تأمین نماید. رنفورد نقش بسیار مهمی در تقویت و حفاظت از پوست در مقابل خشک شدن دارد.

والدینی که نگران رشد، قدرت بینایی، حافظه و IQ فرزندانشان هستند، می‌توانند از این محصول نتیجه شگفت‌آوری بگیرند، این محصول برای تقویت استخوان و جوش خوردن انواع شکستگی استخوان، پوکی استخوان، رفع انواع آلرژی، کاهش کلسترول خون، پایین بودن میزان هموگلوبین، پلاسما، پلاکت و سلول‌های قرمز خون، کمبود و فقر آهن در بدن، هپاتیت C، بسیار مؤثر بوده و در تقویت چشم‌ها و پیشگیری از ایدز و کنترل و هدایت آن نقش مهمی دارد. مصرف این معجون نیم ساعت بعد از غذا به چاقی و پر شدن ناحیه سر و صورت، و نیم ساعت قبل از غذا به جلوگیری از اشتهای کاذب کمک می‌کند.

روش نگهداری:

نگهداری در فریزر (با توجه به اینکه این محصول در دمای عادی از بوی و طعم تندتری برخوردار می‌شود، برای سهولت در استفاده، بهترین روش نگهداری در فریزر است). در حالت عادی در دمای زیر 20 درجه نگهداری شود.

زمان مصرف:

- در حالت عادی روزانه یک نوبت (صبح ناشتا) و در موارد خاص یک نوبت هم شب استفاده شود.

تا حدود 20 دقیقه بعد از آن، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.

مقدار مصرف:

در هر نوبت یک گرم به صورت زیر زبانی

منع مصرف:

1- کودکان زیر 2 سال و شیرخوار

2- خانم‌های باردار و شیرده

3- سرطان سینه (حتی بعد از بهبود یا تخلیه)

4- در طی دوره شیمی درمانی و پرتو درمانی

5- مصرف داروهای کاهش سطح ایمنی

6- مصرف وارفارین (رقیق کننده قوی)

8- پیوند عضو (از افراد دیگر)

9- مواردی مثل تالاسمی ماژور، فشار خون بالا، سرطان خون، هموفیلی، تیروئید، بیماری‌های خود ایمنی ناشناخته

10- موارد منع مصرف مخصوص رنفورد:

- افراد درگیر با بیماری نقرس

توجه:

- در صورتی که در هر یک از موارد منع مصرف، شخص تأییدیه پزشک را داشته باشد، مصرف ژل رویال بلامانع است. تمام موارد منع ذکر شده طبق مقالات علمی تا این لحظه می‌باشد و ممکن است با توجه به پیشرفت علم و شناخت و آگاهی از خواص ژل رویال، این موارد تغییر کنند، به طور مثال به تازگی اعلام کرده‌اند که در طول دوره شیمی درمانی مفید است، اما در نهایت شرکت تجارت قرن بیست و یکم این موارد را در لیست منع مصرف خود ذکر کرده است.

- رنگ و غلظت محصول جزء پارامترهای متغیر می‌باشند، چرا که این محصولات به صورت کاملاً ارگانیک از دامان طبیعت بدست آمده و رنگ و غلظت آنها وابسته به مسائل طبیعی می‌باشند، پس تنها تعهد شرکت بابت کیفیت محصولات است.

- در فرایند تأثیرگذاری محصولات هیچ ضمانتی وجود ندارد، چرا که خواص ژل رویال در دنیا ثابت شده است و اثرگذاری آن کاملاً به شرایط جسمانی شخص ارتباط دارد.

هزینه ارسال: 25/000 تومان 

بعد از ثبت سفارش، هزینه ارسال به قیمت محصول اضافه می شود. 

فقط اعضا می‌توانند امتیاز دهند برای ثبت امتیاز وارد شوید