معجون هیگادو

دسته بندی: معجون های سلامتی
02 اردیبهشت 1398 935 0/0
معجون هیگادو
قیمت : 800,000 تومان

معجون هیگادو

توضیح کوتاه:       مکملی برای بهبود کبد چرب

ترکیبات:              ترکیبی از معجون هلسا و تعدادی از گیاهان خاص

وزن:                    30 گرم

توضیح کامل:

این قارچ می‌تواند مهمترین عنصر سیستم دفاعی بدن یعنی گلبول‌های سفید خون را تقویت کند و سلول‌های کشنده آن را افزایش دهد که در نتیجه این فرآیند، شما هیچگاه دچار آسیب دیدن کبد در مقابل انواع تخریب‌های سلولی نخواهید شد. همچنین با بالا رفتن قدرت گلبول‌های سفید، شما هرگز دچار سرطان روده، سرطان سینه، سرطان پروستات، و سرطان خون نخواهید شد. این معجون قادر است انواع کبدهای چرب با گرید 1 و 2 و 3 را بهبود بخشد و سیروز کبدی ناشی از الکل را بهبود ببخشد. با رفع چربی کبد جوش‌های قرمز صورت و پشت کمر، تیرگی پوست سر ناشی از چربی کبد و بوی بد پا هم از بین خواهد رفت.

هیگادو می‌تواند هپاتیت B، بیماری‌های کلیوی ناشی از سندروم کلیوی دیابت، عفونت‌های ادراری، حساسیت و آلرژی‌های ناشی از شوک آتوپیک، کهیر و تب یونجه را رفع کند و در دفع سموم بدن، بهداشت روان، جلوگیری از پیری زودرس، جلوگیری از لخته شدن خون در رگ‌ها و تنظیم مصرف اکسیژن در قلب نقش حیاتی داشته باشد. افرادی که در محیط‌های پر از استرس فعالیت دارند و یا ورزشکاران حرفه‌ای که برای مسابقات مهم در استرس زیاد به سر می‌برند و ممکن است دچار سرطان‌های ناشی از استرس شوند می‌توانند از معجون سلطنتی هیگادو مصرف نمایند. همچنین افرادی که به دنبال خواب آرام هستند و از ناراحتی اعصاب رنج می‌برند با مصرف معجون هیگادو می‌توانند لحظات آرامی را سپری کنند. با مصرف مداوم به مدت 8 هفته می‌توانید از خستگی‌های مفرط خود خداحافظی کنید.

روش نگهداری:

نگهداری در فریزر (با توجه به اینکه این محصول در دمای عادی از بوی و طعم تندتری برخوردار می‌شود، برای سهولت در استفاده، بهترین روش نگهداری در فریزر است). در حالت عادی در دمای زیر 20 درجه نگهداری شود.

زمان مصرف:

- در حالت عادی روزانه یک نوبت (صبح ناشتا) و در موارد خاص یک نوبت هم شب استفاده شود.

تا حدود 20 دقیقه بعد از آن، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید.

مقدار مصرف:

در هر نوبت یک گرم به صورت زیر زبانی

منع مصرف:

1- کودکان زیر 2 سال و شیرخوار

2- خانم‌های باردار و شیرده

3- سرطان سینه (حتی بعد از بهبود یا تخلیه)

4- در طی دوره شیمی درمانی و پرتو درمانی

5- مصرف داروهای کاهش سطح ایمنی

6- مصرف وارفارین (رقیق کننده قوی)

8- پیوند عضو (از افراد دیگر)

9- مواردی مثل تالاسمی ماژور، فشار خون بالا، سرطان خون، هموفیلی، تیروئید، بیماری‌های خود ایمنی ناشناخته

توجه:

- در صورتی که در هر یک از موارد منع مصرف، شخص تأییدیه پزشک را داشته باشد، مصرف ژل رویال بلامانع است.

تمام موارد منع ذکر شده طبق مقالات علمی تا این لحظه می‌باشد و ممکن است با توجه به پیشرفت علم و شناخت و آگاهی از خواص ژل رویال، این موارد تغییر کنند، به طور مثال به تازگی اعلام کرده‌اند که در طول دوره شیمی درمانی مفید است، اما در نهایت شرکت تجارت قرن بیست و یکم این موارد را در لیست منع مصرف خود ذکر کرده است.

- رنگ و غلظت محصول جزء پارامترهای متغیر می‌باشند، چرا که این محصولات به صورت کاملاً ارگانیک از دامان طبیعت بدست آمده و رنگ و غلظت آنها وابسته به مسائل طبیعی می‌باشند، پس تنها تعهد شرکت بابت کیفیت محصولات است.

- در فرایند تأثیرگذاری محصولات هیچ ضمانتی وجود ندارد، چرا که خواص ژل رویال در دنیا ثابت شده است و اثرگذاری آن کاملاً به شرایط جسمانی شخص ارتباط دارد.

هزینه ارسال: 25/000 تومان 

بعد از ثبت سفارش، هزینه ارسال به قیمت محصول اضافه می شود.

فقط اعضا می‌توانند امتیاز دهند برای ثبت امتیاز وارد شوید