جادوی رویال

جادوی رویال

6 18739 -/-

ژل رویال

ژل رویال همان ماده ایست که زنبور ملکه از آن تغذیه میکند و با خوردن این خوراک بسیار مقوی و با انرژی بالا میتواند تا 60 برابر زنبور عادی زندگی کند این خاصیت باعث میشود که به آن شاه انگبین و یا خوراک شاهان نیز بگویند. قابل توجه است که لارو زنبور نیز تا زمان تبدیل شدن به زنبور بالغ و آماده به کار از ژل رویال تغذیه میکند. این ماده در طبیعت به دو صورت معمولی و ژل رویال n کروموزوم یافت میشود. از جمله فواید آن میتوان به درمان دیابت، درمان زخم معده، درمان کبد چرب، بهبود و یا کمک به کاهش علائم آسم، رفع مشکلات هورمونی، تنظیم متابولیسم بدن، درمان مشکلات خونی و عروقی و کاهش مصرف انسولین نام برد.

بیماریهای قابل درمان یا کنترل شونده توسط ژل رویال

کسانی که از بیماری دیابت رنج میبرند و روزانه مجبور به مصرف انسولین هستند میتوانند با مصرف ژل رویال و تنظیم هورمونهای بدن خود شرایط بهتری را نسبت به قبل از مصرف تجربه کنند. ژل رویال n کروموزوم میتواند با مصرف روزانه جهت درمان یا کاهش کبد چرب و زخم معده بسیار مفید بوده و با توجه به آنتی اکسیدانهای موجود در آن و البته پروتئین بسیار بالای خود باعث افزایش ایمنی بدن و تقویت قوای جسمی افراد گردد. اثر گذاری ژل رویال n کروموزوم در مورد مسائل خونی و عروقی میتواند به این شکل باشد قندهای انباشته و استفاده نشده در مویرگها را سوزانده و باعث پاکسازی عروق خونی میگردد و در نتیجه میتوان شاهد بهبود عملکرد سیستم خون رسانی به بدن بود. بسیاری از پروتئینهای حیاتی بدن که با مصرف انواع روغنهای خوراکی و البته فست فودها جذب بدن نمیشوند از طریق مصرف شاه انگبین به بدن شما اضافه شده و کمبود آنها در بدن شما از بین میرود.

نکاتی در مورد مصرف ژل رویال

این خوراکی برای اطفال کمتر از دو سال به هیچ عنوان قابل مصرف نیست ژل رویال میتواند بعد از دو سالگی و تا آخر عمر ، مورد مصرف شخصی قرار گیرد که با توجه به خواص آن میتواند باعث ایجاد عمری بانشاط و انرژی و زندگی طولانیتر گردد. میزان و مدت زمان مصرف این خوراکی در زمان نیاز به درمان و یا کاهش اثرات یک بیماری متفاوت میباشد ولی این نکته بسیار قابل توجه است که این ماده شفا بخش معمولا در یک بازه 10 الی 15 روزه نتایج خود را نشان داده و فرد بیمار در خود احساس بهبود و افراد غیر بیمار احساس سرزندگی و نشاط خواهند کرد. با توجه به تاثیر مستقیم این ماده بر روی متابولیسم و تنظیم آن در بدن میتوان گفت که شاه انگبین باعث کاهش وزن در افراد چاق و افزایش وزن در افراد لاغر خواهد شد. مصرف ژل رویال مخصوصا n کروموزوم به افرادی که دارای مشکلات و بیماریهای گوارشی هستند توصیه شده و خوردن آن میتواند ضعف عمومی بدن را کاهش داده و باعث رفع مشکلات و با ناتوانایی های جنسی گردد. با توجه به انرژی بسیار بالای شاه انگبین خوردن آن به افراد مسن برای تقویت بنیه جسمی آنها، به کودکان در حال رشد برای به کار انداختن بهتر هورمونها و تامین کامل پروتئینهای رشد و به ورزشکاران جهت داشتن قلبی تپنده تر و بدنی سالمتر بسیار پیشنهاد میگردد .

ژل رویال ماده ایست بسیار قابل فساد با مزه ای رو به ترشی و تندی که البته متخصصان این حوزه در شرکت توانسته اند با ایجاد ترکیبی خاص از فساد سریع آن جلوگیری کرده و مزه این خوراکی شفا بخش را به مزه ای دلچسب تبدیل کنند و مدت زمان نگهداری و ماندگاری آن را بالا برده اند و امکان ارسال پستی وجود دارد.

راه های ارتباطی :

اینستاگرام و تلگرام 👈 👈       magiicroyal@ 🔮

                                          iranndiabet@ 🌐

تماس و واتساپ و تلگرام 👈 👈    09123381373

فقط اعضا می‌توانند امتیاز دهند برای ثبت امتیاز وارد شوید

مشخصات دکه

فروش کالا و خدمات
فروش عمده
خرده فروشی
ارسال پستی
ارائه خدمات
پاسخگویی 24 ساعت

آمار بازدید