صندلی

02 اردیبهشت 1399 167 0/0
صندلی
صندلی
صندلی
صندلی
صندلی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

صندلی سوفیا

صندلی سوفیا با پشتی طراحی شده به شکل تاج و نشیمن آن فوم سرد قالبی با روکش پارچه ، چرم که تنوع رنگی آنها طبق کالیته های شرکت هستند و پایه از جنس دایکاست آلومینیومی تولیدشده است .قابلیت چیدمان روی هم به تعداد مشخص را ندارد . این محصول به دلیل جنس پایه ها دارای استحکام بالا یی است و با توجه به جنس رویه صندلی و ترکیب رنگهای مختلف پارچه به راحتی با انواع دکوراسیون هماهنگ می شود . این محصول برای محیط های داخلی ، رستورانها ، تالارها و فضا های سالنی و فضاهای خانگی طراحی شده است .

صندلى دسته دار تورینو بدنه از فلز ونشیمن و پشتى آن فوم سرد تزریق شده و روکش چرم ، پارچه که تنوع رنگى آنها طبق کالیته هاى شرکت است و پایه ها از چوب راش طبیعى تولید شده .
است . قابلیت چیدمان روى هم به تعداد مشخص را ندارد . این محصول داراى طراحى خاص است که با ترکیب رنگهاى مختلف پارچه به راحتى با انواع دکوراسیون هماهنگ مى شود .
این محصول براى محیط هاى داخلى ، رستورانها و فضاهاى خانگى طراحى شده است .

صندلی راند نشیمن و پشتی آن فوم سرد تزریق شده و روکش چرم ، پارچه که تنوع رنگی آنها طبق کالیته های شرکت است و پایه ها از فلز با روکش آبکاری کروم تولید شده .است . قابلیت چیدمان روی هم به تعداد مشخص را ندارد . این محصول دارای طراحی خاص است که با ترکیب رنگهای مختلف پارچه به راحتی با انواع دکوراسیون هماهنگ می شود.این محصول برای محیط های داخلی ، رستورانها و فضاهای اداری طراحی شده است .


 

فقط اعضا می‌توانند امتیاز دهند برای ثبت امتیاز وارد شوید
هرمزگان - کیش - دفتر مرکزی: کیش بازار ونوس طبقع اول پلاک 309 شعبه2 : کیش مجتمع خدماتی گلدیس جنب فروشگاه طبیعت شعبه 3 : کیلومتر 10 ساری به قائمشهر روبروی پل افرا ( شادمان گلستان کیش) شعبه4 و 5 : در حال افتتاح " ارومیه" و "جزیره قشم"
09377964032 09347691441