میز و صندلی

30 فروردین 1399 86 0/0
میز و صندلی
میز و صندلی
میز و صندلی
میز و صندلی
میز و صندلی
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

عکس اول : 

میز و صندلى طبى تيكا:

صتدلی تیکا با كيفيتى ناب و رنگبندى متنوع براى درون و بيرون خانه و ويلا و محيطهاى كارى ، غرفه ها ، ادارى و باغى بسيار مناسب است و با توجه به اينكه زير پايه هاى اين صندلى قطعه استانداردى نصب شده روى سنگ و سراميك از خاصيت ترمز برخوردار ميباشد . اين محصول در مقابل نور آفتاب بسيار مقاوم ميباشد و با توجه اينكه در توليد اين محصول از مواد اوليه صددرصد استاندارد استفاده ميشود در مقابل ضربه و شكستن بسيار مقاوم ميباشد

عکس دوم : 

مبل حصيرى

با بيش از بيست رنگ مختلف با كيفيتى عالى و بسيار مقاوم در مقابل نور آفتاب ، گرما ، سرما و شرايط بد آب و هوايى براى درون و بيرون خانه توليد ميشود ما ميتوانيم اين محصول را بصورت فروش عمده و خرده به سراسر كشور ارسال نماييم.

عکس سوم: 

این صندلی دارای پشتی با جنس مواد پلی کربنات می باشد که این مواد مقاومت بسیار بالایی دارد. در برابر ضربه و هرگونه فشار مقاوم می باشد و در برابر اشعه نور خورشید هیچ تغییری نمی کند.

 1. پایه پلیمری این صندلی نیز بسیار مقاوم و از مواد پلیمری خاص می باشد که پایه صندلی را استوار روی زمین نگه می داردو هیچ گونه لغزشی ندارد.
 2. به دلیل اطمینان از مقاومت ایستایی صندلی گارانتی شکست در تمام نقاط این صندلی لحاظ گردیده است.

   
 3. ارگونومی کفی و پشتی و ایجاد گودی کف جهت راحتی انتهای ستون فقرات برای افراد دارای دیسک این صندلی را تبدیل به یک صندلی طبی کرده است.
 4. طراحی صندلی طبق استاندارد جدید اروپایی می باشد که این امکان را برای فرد فراهم می کند که در هر حالت از نشستن تکیه لازم را داشته باشد و از قوز کردن کمر جلوگیری می نماید.
 5. ترکیب بین کفی و پشتی این صندلی زیبایی قابل توجهی به این صندلی داده است و رنگ های متنوع آن می تواند هر سلیقه ای را جذب خود نماید.
 6. این صندلی قابل شستشو بوده که استفاده آن را در تمام فضاها ممکن می کند.

   
 7. برای این صندلی یک کفی بسیار زیبای ابری با روکش بهترین چرم ضد تعریق و ضد چروک طراحی شده است و نصب و برداشتن آن بسیار ساده می باشد. 

عکس چهارم: 

صندلی راحتی کوپال

در 3 رنگ و جنس بسیار مقاوم ( استاتیک و کروم و گلد و رزگلد) طراحی شده و قابلیت نصب کفی تشک را دارد و مباسب برای فضا های خارجی در هرگونه شرایط آب و هوایی تولید میشود.

اطلاعات و تصاویر بیشتر در کانال تلگرام و اینستا گرام 

فقط اعضا می‌توانند امتیاز دهند برای ثبت امتیاز وارد شوید
هرمزگان - کیش - دفتر مرکزی: کیش بازار ونوس طبقع اول پلاک 309 شعبه2 : کیش مجتمع خدماتی گلدیس جنب فروشگاه طبیعت شعبه 3 : کیلومتر 10 ساری به قائمشهر روبروی پل افرا ( شادمان گلستان کیش) شعبه4 و 5 : در حال افتتاح " ارومیه" و "جزیره قشم"
09377964032 09347691441