تکنیک های تحصیل مجازی

0 36 -/-

با توجه به شیوع ویروس Covid19 که از دسته کرونا ویروس ها می باشد، ابتدا تمام و بعد اکثر دانش آموزان مجبور به تحصیل به روش مجازی شدند. و البته به مشکلات بسیاری برخوردند. تحقیقات ما در دانشگاه ها و البته بیشتر در مدارس دولتی و غیر دولتی و سامانه شاد، تایید کننده این مورد است. لذا با جمع آوری اطلاعات از مراکز مختلف و موسسات و کالج های معتبر خارجی و داخلی، به نتایج جالبی دست یافتیم که آموزش آن به گروه های دانش آموزی و دانشجویی نه تنها این نوع تحصیل را تسهیل، بلکه جذاب می کند. دوستان باید بدانند که یک مشاور خوب اول باید شناخت اولیه ای نسبت به مخاطب داشته باشد. و برای هر یک با توجه به شرایط اش نسخه جداگانه ای ارایه دهد. لذا جلسه اول فقط شناخت، و در جلسه یا جلسات بعدی آموزش شروع می گردد. بعد از جلسات در صورت درخواست، آزمون آنلاین برگزار میگردد. البته فقط برای دانش آموزان! اگر مخاطب دانش آموز است حضور اولیا یا حداقل یکی از آن ها الزامیست. جلسات 45 دقیقه ای و تا حد اکثر 15 دقیقه قابل افزایش است.  و زمان آزمون آنلاین با توجه به درس، بین 10 تا 40 دقیقه است.

 فرد آموزش دهنده مشاور یکی از 10 مدرسه برتر و برجسته تهران است. و حدود 22 سال در دبیرستان، کنکور و پایه و همچنین راهنمایی که الان به آن ها دوره اول و دوم می گویند فعالیت داشته است.

ضمنا!

"اصلا به فکر هزینه نباشید"

فقط اعضا می‌توانند امتیاز دهند برای ثبت امتیاز وارد شوید
تهران - تهران - تهران نارمک محله فدک میدان هلال احمر بلوار گلستان خیابان شهید سهیلیان (شیرمرد شمالی) خیابان شهید رمضانی زاده روبروی دبیرستان کمال پلاک 26 زنگ 1 یا 2
09124441774
کالا و خدماتی در این دکه ثبت نشده است

مشخصات دکه

آموزش
آموزش خصوصی
آموزش عمومی

آمار بازدید